بیانیه مطبوعاتی تاریخ 25 دلو 1397

کشته شدن 13تن دهشت افگن  در نقاط مختلف کشور

کابل-افغانستان:  نیرو های دفاعی کشور  طی 24 ساعت گذشته11عملیات مشترک تهاجمی و تصفیوی پلان شده و 79وظایف خاص کوماندویی به منظور از بین بردن لانه های دشمن و رفع تهدیدات ایجاد شده در  نقاط مختلف کشور راه اندازی کرده نیروهای هوایی 27 پرواز را به حمایت نیرو های اردوی ملی اجرا نموده که درنتیجه 13تن دهشت افگن کشته و  ۱۱ تن دیگر  زخمی گردیده اند.

این عملیات به حمایت قوای هوائی در ولایات کاپیسا، پروان، غزنی،  کندهار، نیمروز،  بلخ  جوزجان، تخار و هلمند راه اندازی گردیده که در نتیجه آن در ولسوالی کجکی ولایت هلمند 8 تن دهشت افگن کشته و 5 تن زخمی ، در ولسوالی دلارام ولایت نیمروز 2 تن دهشت  افگن کشته  و 3 تن زخمی و در ولسوالی سنگین ولایت هلمند 3 تن دهشت افگن کشته، 3 تن زخمی ، 3 عراده موتر سایکل و مقدا سلاح و مهمات دشمن از بین برده شده است .

تیم های انجینری اردوی ملی توانسته است 17 حلقه ماین را که از سوی دشمنان مردم افغانستان در نقاط مختلف کشور جاسازی گردیده بود، کشف و خنثی نمایند.

  منسوبین دلیر اردوی ملـــی به عنوان نیروی دفــــاعی کشور بــا تمام توان، حــاضر به هر نوع قربانی برای تامین امنیت و آرامـــش مــردم بــــوده و به خاطر ازبین بردن این تروریستان عزم و اراده قوی دارند.